Громада отримала генератори

Дата: 27.01.2023 15:37

Фото без описуЗа ініціативи селищного голови Людмили Чебан були подані заявки  про надання гуманітарної допомоги у вигляді генераторів для забезпечення потреб цивільного населення в умовах аварійних та стабілізаційних відключень електричної  енергії, спричинених руйнуваннями систем генерації електричної енергії внаслідок ракетних обстрілів країною – агресором об’єктів енергетичної інфраструктури України,  підвищення спроможності реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення стабільної роботи   Великомихайлівської ТГ.  На сьогодні ми отримали від:

• ГО "Координаційний гуманітарний штаб Одеської області" генератор на пункт незламності,  який встановлений в Новоолександрівському старостинському окрузі в Новоолександрівської гімназії;
  • надійшов подарунок від ЮНІСЕФ – новенький генератор до КЗ «Злагода» Великомихайлівської ТГ для забезпечення безперебійного водопостачання  смт Велика Михайлівка;
  • згідно з розпорядженням РРВА отримано генератор на с. Стоянове  Стоянівсього старостинського округу.
  • Фото без описуФото без опису

Дякуємо  за підтримку нашої громади!