Шановні жителі Великомихайлівської громади!

Дата: 16.01.2023 16:25

Фото без описуСтаном на сьогодні  триває відновлення енергосистеми після масованого ракетного удару ворога 14 січня 2023 року.

Дефіцит в енергосистемі суттєво зріс. Це пов’язано зі зменшенням виробництва електроенергії через ракетні обстріли електростанцій. Також на це накладається збільшення споживання, пов’язане з початком робочого тижня.

До обленерго доведені зменшені ліміти споживання, зазначені ліміти дозволять залишити працювати лише лікарні та критичну інфраструктуру, а це насамперед водопостачання та теплопостачання. Через їх перевищення  введені аварійні відключення  по всій території  України. Також можливі застосування аварійних відключень. Ситуацію ускладнюють також погодні умови.

Тому звертаємося до вас з порозумінням поставитися до даної ситуації.

Уточнення по ситуації саме в нашій області  можна отримати на сайті місцевого оператора розподільчих мереж. http://bit.ly/3tGVpah

Селищний голова Людмила Чебан