Служба у справах дітей інформує

Дата: 12.01.2023 12:05

Фото без опису12.01.2023 року при Великомихайлівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Головуючий комісії:   Гончарук І.В.

Секретар:  Радіонова О.О.

Присутні члени комісії : О.В. Терлецька, О.С. Маковецька, О.А. Тилкова,                О.В. Похила, І.В. Пастушенко, В.О. Бережний.

Розглядалися питання:

1. Розгляд Ухвали Великомихайлівського районного суду Одеської області від 03.11.2022 року Справа №498/919/22 та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  2. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2023 рік.
  3. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2023 рік.
  4. Профілактично-роз`яснювальна робота з батьками дітей щодо належного виконання батьківських обов`язків.
  5. Продовження терміну перебування на обліку дітей, які потрапили в складні життєві обставини.
  6. Про доцільність встановлення батьківства.