Дата: 05.01.2023 16:11

Фото без опису05.01.2022 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан  . На якому були розглянуті питання:

1. Про затвердження графіку роботи виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.
  2. Про розподіл обов’язків між селищним головою, заступниками селищного голови, секретарем ради Великомихайлівської селищної ради.
  3. Про утворення робочої групи з проведення аудиту  використання земель сільськогосподарського призначення на території Великомихайлівської селищної ради.
  4. Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчих органів Великомихайліської селищної ради.
  5. Про затвердження інструкції з діловодства у Великомихайлівській селищній раді та її виконавчих органів.
  6. Про передачу матеріальних цінностей на потреби територіальної оборони.
  7. Про організацію громадських робіт на території населених пунктів Великомихайлівської селищної ради в 2023 році.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с. Новопетрівка, Роздільнянського району, Одеської області.
  9. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
  10. Про план роботи комісії з питань захисту прав дитини при Великомихайлівській селищній раді на 2023 рік.
  11. Про план роботи служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради на 2023рік.
  12. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.