Наші діти понад усе….

Дата: 22.12.2022 12:11

Фото без описуНа позачерговій сесії громади було прийнято рішення про придбання та встановлення автобусних зупинок для дітей, що дасть змогу в дощову погоду дитині не мокнути та дочекатися шкільного автобуса.  Одна з таких зупинок буде встановлена по вулиці Ватутіна в с.Богуславка.  Селищною радою було визначено місце та розчищено територію для планування та встановлення зупинки, але на жаль, мабуть жителям нашої  Богуславки для дітей не потрібна ця зупинка.  Не встигли розчистити від терників місце, як наші жителі просто знахабніли та на наступний день вивернули кучу сміття зробивши на тому місці смітник.    Хочеться запитати: Це ви так робите все для  наших дітей???

Пишу ці слова та сподіваюсь, що прочитавши цю статтю «людина» одумається та прибере !!!