Засідання сесії

Дата: 13.12.2022 12:50

Фото без опису13.12.2022 року в приміщені селищної ради в кабінеті селищного голови (головуючий селищний голова Людмила Чебан) відбулася 36 позачергова сесія 8 скликання. На розгляд сесії винесені  наступні питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1955- VІІІ від 23 грудня 2021 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».
  3. Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Великомихайлівської селищної ради на 2021 – 2024 роки.
  4. Про внесення змін до Програми «Безпечна Великомихайлівщина» на 2021 – 2022 роки.
  5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.
  6. Про затвердження Програми взаємодії органу Казначейства та Великомихайлівської селищної ради в частині забезпечення безперебійності  казначейського обслуговування клієнтів на території Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
  7. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2022 – 2024 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».
  8. Про  затвердження змін до Програми «Здоров’я комунального некомерційного підприємства» на 2021 – 2023 роки.
  9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки відділу Прикордонної служби «Велика Михайлівка» Подільського прикордонного загону на 2022 рік.

Всі питання розглянуті та прийнятті відповідні рішення.