Засідання сесії

Дата: 25.11.2022 10:30

Фото без опису24 листопада  2022 року о 10 00 годині  в сесійній залі селищної ради під головуванням селищного голови Людмили Чебан відбулася тридцять четверта позачергова сесія Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання.

На розгляд сесії винесені були  наступні питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1955- VІІІ від 23 грудня 2021 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».
  3. Про внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони на 2022 – 2023 роки Великомихайлівської селищної ради.
  4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.
  5. Про внесення змін до Програми «Безпечна Великомихайлівщина» на 2021 – 2022 роки.
  6. Про внесення змін до  Програми  цивільного захисту, техногенної та пожежної  безпеки Великомихайлівської  селищної ради  на 2021 - 2024 роки
  7. Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради від 25.11.2020 року №1- VІІІ.
  8. Про затвердження штатного розпису апарату селищної ради в новій редакції.
  9. Про передачу земельної ділянки в постійне користування акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ.
  10. Про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Паровенку Олександру Олексійовичу для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі.
  11. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
  12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років споживчому товариству «Онікс» та Мазур Наталі Михайлівні орієнтовною площею 0,0700 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт. Велика Михайлівка Центральна 105Д.
  13. Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради №2300- VІІІ від 30.09.2022 року «Про включення до списків дітей пільгової категорії на харчування за рахунок місцевого бюджету».

Всі питання були розглянуті та проголосовані.