У свинині, яку імпортували з Нідерландів виявили перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу – препарату, який використовують у ветеринарії проти гельмінтів

Дата: 23.11.2022 11:56

Фото без описуВідповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин », «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомляємо  операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу свинини, що експортувалась з Нідерландів (виробник: COMPAXO MIDDELHAL, Netherlands; роздрібний продавець: Albert Heijn B.V., Netherlands; Carmo Food Nordic A/S, Denmark; Tomex Danmark A/S, Denmark) до України (отримувач: ТзОВ «МЕЛМІТ», проспект Перемоги, 15, м. Луцьк, Волинська область, 43005; ТзОВ «АГРО-ІНВЕСТ», вул. Львівська, 19, м. Червоноград, Львівська область, 715200)

флюбендазол – антигельмінтний засіб, який використовують для захисту тварин.