Підтримка внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.11.2022 15:03

Фото без описуБФ “Карітас Одеса УГКЦ” у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) запропонував нашій громаді взяти участь у проєкті з підтримки внутрішньо переміщених осіб на яку ми з радістю погодилися.

17 листопада 2022 року до нас завітали представники БФ “Карітас Одеса УГКЦ” Зубко Лана Миколаївна та команда фахівців інженерів.

Лана Миколаївна проводила реєстрацію внутрішньо переміщених осіб на надання фінансової допомоги домогосподарствам, котрі необхідно модернізувати для поліпшення умов життя евакуйованих до Одеської області людей, а інженери відразу обстежували житло, яке потребує ремонту.

Даний проєкт розрахований на модернізацію житлових умов внутрішньо переміщених осіб, щоб зробити їх теплими та безпечними для проживання взимку.

Дана допомога від благодійного фонду розрахована на мілкий ремонт та включає в себе:

-    заміна дерев’яних вікон на пластикові, заміна вхідних дверей;

-    ремонт стелі;

-    незначний ремонт пошкодженого даху;

-    ремонт електричних та водопровідних труб всередині житла, які потребують виправлень;

- закупівля непродовольчих товарів на зиму (ковдри, матраци).

Для отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам необхідно належати до наступних категорій:

• одинокі пенсіонери, без піклування дітей
  • важкохворі
  • люди з інвалідністю
  • самотні батьки
  • родини з дітьми до 3 років
  • багатодітні родини
  • Дохід нижче 5400 грн/особа/місяць АБО втрачене джерело доходу.

Надіємось на вдалий старт проєкту та подальшу продуктивну співпрацю з фондом.