З «ЄДНІСТЮ» - ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 14.11.2022 16:21

Фото без описуШановні земляки, дорогі жителі Великомихайлівської територіальної громади! Сьогодні ми знову звертаємося до вас з проханням підтримати  газету «Єдність», зробивши передплату на 2023 рік. Завдяки цьому наша місцева газета вистоїть у цей непростий для усіх час.

Зі сторінок газети ви отримаєте правдиву інформацію про події у нашій та сусідніх громадах, районі, області, в Україні і світі. До ваших послуг новинки законодавства, юридичні консультації, поради різнопрофільних фахівців. Саме тут ви дізнаєтеся непересічні історії наших земляків, які мужньо боронять країну від російських загарбників. Про тих, хто в тилу робить все для нашої перемоги над ворогом. На сторінках газети висвітлюються події, що стануть ще однією героїчною сторінкою в історії нашого краю у фактах та іменах.

Вартість передплати на 1 місяць становить – 35 грн.

Виписати газету можна поквартально, на півріччя та рік.

3 місяці – 105 грн. + 10 грн. (послуги пошти) = 115 грн.

6 місяців – 210 грн. + 14 грн. (послуги пошти) = 224 грн.

12 місяців – 420 грн. + 22 грн. (послуги пошти) = 444 грн.

З питань передплати звертайтеся у місцеве відділення поштового зв’язку чи до вашої листоноші.

Також ви можете оформити електронну передплату на газету надіславши заявку на електронну адресу редакції Ednist1932@ukr.net та

отримувати вісточку з рідного краю у будь-якому куточку світу.

Передплатити газету можна до 25 числа щомісяця.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ З «ЄДНІСЮ», ЩОБ РАЗОМ ЗУСТРІТИ І ВІДСВЯТКУВАТИ ПЕРЕМОГУ!