СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ:

Дата: 01.11.2022 16:55

Фото без опису01.11.2022 року спеціалістами служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради спільно зі старшим інспектором  ювенальної превенції відділу поліції та поліцейськими  офіцерами  Великомихайлівської ТГ було здійснено перевірку умов проживання дітей, які  опинились в складних життєвих обставинах. З батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди щодо безпечної поведінки дітей під час воєнного стану, організації дистанційного навчання. Батьків попереджено про відповідальність за життя та здоровя дітей.