Дата: 25.10.2022 16:35

Фото без описуСелищний голова Людмила Чебан від імені мешканців громади звернулася до  служби  автомобільних  доріг в  Одеській області з приводу ремонту ділянки  автомобільної  дороги загального користування державного значення Т-16-15.

За результатами  розгляду листа  служби  автомобільних  доріг  повідомляється, що найближчим часом заплановано проведення виїзного аудиту ділянки  Т-16-15  Контрольно-пропускний пункт «Великоплоське» -Новопетрівка – Цебрикове - Знам`янка – Березівка км.27+000 – км 38+000 з метою становлення обсягів та визначення можливості виконання ремонтно-відновлювальних робіт за рахунок експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах доведеного фінансування на 2022рік.