Виконком

Дата: 18.10.2022 16:58

18.10.2022року  у  селищній  раді  пройшло  засідання  виконавчого  комітету, яке  провела   селищний  голова  Людмила  ЧЕБАН  за участю 16 членів виконкому. На виконкомі детально обговорили шляхи вирішення нагальних питань та прийняли рішення із 9 питань.

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних         призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня  2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.
  4. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка відділу прикордонної служби «Великокомарівка» Подільського прикордонного загону» на 2022 рік.
  5. Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024роки.
  6. Про внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони на 2022-2023роки Великомихайлівської селищної ради.
  7. Про зняття з обліку та догляду вдома особи похилого віку Федорова Василя Карповича.
  8. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на лікування.
  9. Про визначення прізвища дитини.