Шановні жителі Великої Михайлівки!

Дата: 10.10.2022 15:31

Фото без описуСьогодні о 17.00 розпочнеться вечірній пік споживання електроенергії, який буде тривати до 22.00. Це - буде один із найскладніших вечорів для української енергетики.

"Сьогодні ворог завдав ракетних ударів по великій кількості електростанцій та підстанцій нашої країни. У деяких регіонах тимчасово відсутня електроенергія, а у деяких - введені графіки аварійних відключень" - зазначає Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

"Вечірній пік споживання у значній мірі пов’язаний із споживанням домогосподарств. Якщо сьогодні ввечері, ви шановні , зможете використати менше електроенергії, то це - суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях. Це - допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж"