З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2022 08:36

Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків сімейного типу, опікунів, піклувальників, працівників служб у справах дітей та працівників соціальної служби!

День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності. Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування – означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!