Графік формування навчальних груп у вересні 2022 року

Дата: 29.09.2022 13:03

Державним навчальним закладом «Одеський центр ПТО ДСЗ» згідно з графіком  формування навчальних груп у вересні 2022 року заплановано навчання на короткострокових курсах цільового призначення за напрямками:

Напрямок КЦП

Початок навчання

«Управління персоналом: HR-процеси»

«Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом  HAAS»

26.09.2022

Курси за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси» розроблені для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, які здійснюють, або планують здійснювати діяльність у сфері управління персоналом – менеджмент персоналу, рекрутинг, бізнес-тренінги, робота з персоналом.

Термін навчання – 36 навчальних годин (5 днів), форма навчання очна та/або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси»:

• повна загальна середня освіта;
  • комунікативні навички;
  • навички роботи на комп’ютері (Windows);
  • без вимог до стажу роботи

курси за напрямком  «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS» призначений для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, з числа не безробітних, які працюватимуть у сфері виробництва, пов’язаного з фрезерною обробкою матеріалів, в т.ч. для підвищення кваліфікації осіб, які мають освіту та/або досвід роботи зо професіями  «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр», або інші суміжні.

Термін навчання – 70 навчальних годин (10 днів), форма навчання очна та/або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»:

• повна загальна середня освіта;
  •  навички роботи на комп’ютері (Windows);
  • схильність до створення технічних розробок;
  • наявність інженерно-технічної або робітничої професії «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр» або інших суміжних із зазначених професій;
  • без вимог до стажу роботи.

Після завершення навчання за напрямками «Управління персоналом: HR-процеси» або «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS», слухачам, які опанували курси в повному обсязі, видається документ (посвідчення) про проходження навчання.

Для зареєстрованих безробітних  навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості здійснюється за рахунок коштів Фонду. Для осіб, з числа не безробітних, які бажають підвищити свою кваліфікацію, навчання на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,3 до 1,0 тис. грн. на 1 особу, залежно від кількості складу групи /7-20 осіб/).

За додатковою інформацією звертайтесь до Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості або за телефоном: (04859)2-16-56.