Недопущення до обігу кукурудзяних чіпсів

Дата: 26.09.2022 08:35

Фото без опису29 липня 2022 року № 2022. 3840 – fup 78 стосовно виявлення тропанових алкалоїдів у кукурудзяних чіпсах, що експортувалися з Німеччини (виробник:Alnatura Produktions-und Handels GmbH,Germany) до України (отримувач: ТОВ «БЮРО ВИН» вул. Мечнікова, 9, м. Київ, 01021; ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин », «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу кукурудзяних чіпсів, що експортувалися з Німеччини (виробник:Alnatura Produktions-und Handels GmbH,Germany).

Начальник Великомихайлівського відділу                                             Володимир СЛІДЗЮК