Шановні освітяни, школярі, а також батьки наших учнів!

Дата: 01.09.2022 16:41

Фото без описуЯ щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – з Днем знань!

З новим навчальним роком, який Україна розпочинає у воєнний час. Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України.

Але буде найголовніше – буде навчання. Свої двері відкриють школи, які поведуть у неймовірно цікавий світ знань.

У цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового інтелектуального покоління Великомихайліської громади.

А всім школярам бажаю наполегливості, гарних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році!

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє.

Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

З Днем знань!

Слава Україні!