ВИКОНКОМ

Дата: 30.08.2022 17:07

Фото без опису30.08.2022року об  11:00год. відбулося засідання виконавчого  комітету  були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Внесення змін до Програми підтримки територіальної  оборони на 2022-2023 роки Великомихайлівської  селищної  ради.
  4. Про виділення коштів для відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України.
  5. Про передачу матеріальних цінностей на потреби територіальної оборони.
  6. Про погодження рішення від 23.09.2020 року №143 «Про погодження розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП Чепиль Лідії Сільвестерівни.
  7. Про надання матеріальної допомоги для ліквідації наслідків шквального вітру Таранчуку Олександру Вікторовичу.
  8. Про надання дозволу Чорнопищуку Сергію Станіславовичу на встановлення рекламного засобу.
  9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Садовій, с.Гіржове, Роздільнянського району, Одеської області Руссу Марину Васильовичу.
  10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Русанова, с. Великокомарівка, Роздільнянського району, Одеської області Кулінкі Катерині Юхимівні.
  11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Колгоспній, с. Новопетрівка, Роздільнянського району, Одеської області Дикусар Ольгі Іванівні.
  12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Миру, с. Новопетрівка, Роздільнянського району, Одеської області Сазонову Андрію Львовичу.
  13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Бузковій, смт. Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області Мрачко Раїсі Борисівні.
  14. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с.Великокомарівка, Роздільнянського району, Одеської області Кулінкі Сергію Григоровичу.
  15. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с.Великокомарівка, Роздільнянського району, Одеської області Кулінкі Світлані Анатоліївні.
  16. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с. Новопетрівка, Роздільнянського району, Одеської області Шмаленко Людмилі Анатоліївні.
  17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Шевченка, с. Соше Острівське, Роздільнянського району, Одеської області Кошер Марії Єреміївні.
  18. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с.Великокомарівка, Роздільнянського району, Одеської області Живорі Галині Дмитрівні.

1. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Виноградній, с. Полезне, Роздільнянського району, Одеської області Гучу Михайлу Степановичу.
  2. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Робітничій, смт. Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області Беспалько Галині Миколаївні.
  3. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по провул. 8 Березня, с. Гіржове, Роздільнянського району, Одеської області Храбко Ніні Юстимівні.
  4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Дружби, смт. Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області Пастушенко Ірині Володимирівні.
  5. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с. Полезне, Роздільнянського району, Одеської області Рунтовій Ганні Степанівні.
  6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради від 15.07.2022р. №168 « Про надання дозволу Карамановій Т.Г на укладання договору про поділ спадкового майна між малолітніми дітьми з тимчасовим призначенням законного представника інтересів одного з малолітніх дітей».
  7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітнім Хоменко Марині Дмитрівні, Хоменко Олександрі Дмитрівні, Хоменко Валентині Дмитрівні та Хоменко Данилу Дмитровичу.
  8.  Про виділення коштів  для надання  матеріальної допомоги       малозабезпеченим верстам населення.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.