ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Дата: 29.08.2022 16:42

Фото без опису2

29.08.2022р. 29 серпня 2022 року  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На засіданні розглядались  питання:

1. Затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування на 2022 рік.
  2. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2022 рік.
  3. Розгляд питання щодо зняття з обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах у зв’язку з набуттям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  4. Профілактично-роз`яснювальна робота з батьками, які  ухиляються від виконання своїх батьківських  обов’язків  по відношенню до дітей.
  5. Розгляд заяв громадян  щодо  надання дозволу над  здійсненням правочину  за участю малолітніх дітей.