Обстеження житлового будинку.

Дата: 18.08.2022 15:47

Фото без описуВнаслідок шквального вітру 15.08.2022 року комісія Великомихайлівської селищної ради  в складі: заступника селищного голови – Гончарука І.В., начальника відділу ЖКГ,будівництва та благоустрою Бабчука О.В.,  та старости Новопетрівського старостинського округу Трофімова С.Г.,  провела обстеження технічного стану житлового будинку, в якому проживає Таранчук Олександр Вікторович за адресою вул.Колгоспна  буд. №8,  с.Новопетрівка та встановили що житловий будинок Таранчука О.В. потребує заміни шиферу та заміни стекло пакету.  Весь пакет документів та заява громадянина буде винесена на виконавчий виконком щодо надання потерпілим матеріальної допомоги для відновлення пошкодженого майна.