Служба у справах дітей інформує

Дата: 15.08.2022 16:51

Фото без описуУ зв’язку з початком військової агресії більше 90 % дітей, які перебували цілодобово в закладах інституційного догляду та виховання  дітей системи освіти,  були повернуті до своїх батьків, законних представників, родичів, без попередньої оцінки сімейної ситуації та здатності батьків здійснювати їх догляд та виховання.   15 серпня 2022 року    з метою захисту прав та інтересів таких дітей,  надання їм підтримки та допомоги  спеціалістами служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради спільно з поліцейськими  офіцерами  громади проведено детальний аналіз ситуації щодо дітей, які у  зв’язку з початком війни повернулись до батьків.  Проведено 8 моніторингових візитів до сімей, обстежено умови проживання 9 дітей, проведено оцінку рівня  безпеки дітей.