«Відновлення України».

Дата: 11.08.2022 10:17

Фото без опису10.08. 2022 року селищний голова Людмила Чебан взяла участь в селекторній нараді з питань обговорення «Програми з відновлення України» для реалізації проєктів з відновлення соціальної інфраструктури, об’єкти житлово-комунального господарства тощо у регіонах, що постраждали внаслідок військового конфлікту (підконтрольні Уряду України), а також у тих, що зазнали найбільшого навантаження через значний наплив внутрішньо переміщених осіб.
Кредитні кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Пріоритетність надається наступним напрямкам:
- будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) громадських будівель:
- закладів освіти (дошкільної освіти, середньої освіти тощо);
- закладів охорони здоров’я (амбулаторії, лікарні, диспансери, госпіталі, поліклініки тощо):
- центрів надання адміністративних послуг;
- адміністративні будівлі органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади;
- реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, теплопостачання);
- реконструкція, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф.
Пріоритетність надається об’єктам будівництва за територіальним принципом:
- деокуповані регіони (Житомирська, Київська, Сумська, Чернігівська області) та м. Київ;
- опорні регіони (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Черкаська області).
Пріоритетність при відборі надається проєктам, які відповідають наступним умовам:
- відновлення об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф;
- соціальна значущість об'єкта, зокрема кількість осіб, які матимуть доступ до об'єкта після реалізації проєкту;
- наявність розробленої проєктної документації належної якості (відповідність чинним ДБН, ДСТУ та настановам (врахування енергоефективності, інклюзії тощо).