Робочий візит

Дата: 10.08.2022 14:03

Фото без описуЗ робочим візитом начальник Роздільнянської військової адміністрації Сергій Приходько побував у Великомихайлівській територіальній громаді. Спілкуючись з головою Великомихайлівської селищної ради Людмилою Чебан, очільник району вів мову про безпеку населення під час повітряних тривог. Зокрема, про звукове сповіщення населення. Підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону. Як зазначила голова громади, підготовка здійснюється відповідно до плану заходів. Проводиться обстеження фактичного стану об'єктів життєзабезпечення, здійснюються заходи з підготовки бюджетних установ та організацій, об’єктів тепло, водо, електро, газопостачання, житлового і дорожнього господарства з урахуванням недоліків минулого опалювального сезону.