Зустріч з внутрішньо переміщеними особами

Дата: 09.08.2022 15:55

Фото без описуСьогодні, 09 серпня 2022 року, метою оцінки потреб  внутрішньо-переміщених осіб селищний голова Людмила ЧЕБАН та начальник відділу соціального захисту населення Оксана ТИЛКОВА вели прийом громадян із числа ВПО, які проживають на території Великомихайлівської громади.

Наша громада не залишає без уваги проблеми вимушених переселенців. Під час зустрічі розглядалися питання отримання гуманітарної допомоги, соціальної виплати для ВПО. Під час прийому громадян було надано консультації щодо послуг, які надає орган місцевого самоврядування, зокрема у сферах освіти, охорони здоров’я, соціальних послуг та ін.

Також було рекомендовано для розв’язання юридичних питань та допомоги, звернутися до Бюро безоплатної правової допомоги, які знаходиться на території нашого селища.