Все про гуманітарну допомогу

Дата: 05.08.2022 11:09

Фото без описуВеликомихайлівська ТГ інформує жителів:  до гуманітарного центру громади постійно надходить гуманітарна допомога від різних фондів таких як:

• Одеська обласна державна  адміністрація - продуктові набори, засоби гігієни, памперси;
  • World Central Kitchen- міжнародна гуманітарна організація - продуктові набори;
  •  громадська організація «10 квітня», спільно з фондом ООН (UNICEF)- гігієнічні набори для інвалідів;
  • Великомихайлівська селищна рада - продукти;
  •  Одеська обласна рада миру - одяг, речі, маски медичні, санітайзери.

Видача гуманітарної  допомоги  першочергово це стосується внутрішньо переміщених осіб. І вже потім розглядається можливість надання допомоги малозабезпеченим, сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, інвалідам тощо.
        Повідомляємо, що  гуманітарна допомога, яка надходить з боку інших організацій, депутатів, волонтерів тощо, громада не має ніякого відношення щодо у її розподілу та видачі. Це їх виключна ініціатива і саме вони визначають, які категорії отримують цю допомогу.

На жаль, гуманітарна допомога, яка до нас надходить, не може забезпечити потреби всіх мешканців громади тому будьмо солідарні, допомагаймо один одному та разом наближаймо перемогу! Слава Україні!