Дата: 04.08.2022 14:28

Фото без опису04.08.222 року у приміщені селищної ради (головуючий селищний голова Людмила ЧЕБАН) відбулося засідання виконавчого комітету з питань:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки».
  4. Про затвердження Програми підтримки територіальної оборони на 2022-2023 роки Великомихайлівської селищної ради.
  5. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Великомихайлівської селищної ради на 2022-2024 роки..
  6. Про передачу матеріальних цінностей в господарське відання КУ «Трудовий архів Великомихайлівського району».
  7. Про передачу матеріальних цінностей фінансовому відділу Великомихайлівської селищної ради.
  8. Про внесення змін до графіку роботи виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.
  9. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітній.
  10. Про направлення до суду подання про призначення опікуном.

Всі питання були розглянуті згідно з порядком денним та прийняті відповідні рішення.