Виїзд в старостинський округ

Дата: 03.08.2022 16:16

Фото без описуСлужба у  справах дітей селищної ради інформує, що 2 серпня 2022 року спільно з поліцейськими офіцерами територіальної громади, старшим інспектором ювенальної превенції відділу поліції, був проведений профілактичний рейд до Великокомарівського старостинського округу, метою якого було здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти, з батьками проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, батьків запрошено до служби у справах дітей селищної ради для надання відповідних консультацій.