Дата: 02.08.2022 14:27

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі: Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул..Центральна, 130 ( код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» –  45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи, ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: UA-2021-09-20-005179-c

Показник

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника

ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

Україна, 67100, Одеська область, Роздільнянський  район, с.м.т. Велика Михайлівка, вул. Центральна, буд. 123  код за ЄДРПОУ – 04379367

Назва предмета закупівлі

Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул..Центральна, 130  (код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

Ідентифікатор закупівлі

UA-2021-09-20-005179-c

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Місце виконання робіт: Україна, 67100, Одеська

область, Роздільнянський район, смт Велика Михайлівка, вул.

Центральна, 130

1 роб.

Строк виконання робіт:  з дня укладання договору та до 31.12.2021 р.

Потреба в капітальному ремонті адміністративної будівлі за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул..Центральна, 130  виникла тому, що об’єкт знаходиться в аварійному стані, а саме: покрiвля , фасад,  а також об’єкт потребує різні оздоблювальнi роботи. При проведенні робіт необхідно виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці та промислової безпеки у будівництві (при реконструкції, що передбачене закупівлею), природоохоронного законодавства, державних будівельних норм (ДБН), правил безпечного зведення споруд, гігієнічних нормативів, санітарних правил і норм тощо.                                                                                                                        Даний вид робіт слід проводити з дотриманням: 1) технології виконання робіт; 2)використання конкретних матеріалів і конструкцій; 3) якості будівельно монтажних робіт; 4) діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт; 5) технічної експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Очікувана вартість предмета закупівлі

Джерело фінансування - місцевий бюджет – 239986,00 грн. з ПДВ (двісті тридцять дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят шість грн. 00 коп.).

Джерело фінансування - Державний бюджет – 2150316,00 грн. з ПДВ (Два мільйони сто п’ятдесят тисяч триста шістнадцять грн. 00 коп.).

Відповідно до очікуваної вартості застосовано процедуру закупівлі – відкриті торги.