Торгівля людьми – це не міф, це реальність! Через війну росії проти України зростають ризики торгівлі людьми

Дата: 27.07.2022 15:19

Фото без описуТак, 27 липня 2022 року у приміщенні  Великомихайлівської селищної ради відбулося засідання круглого столу на тему: «Війна росії проти України підвищує ризики торгівлі людьми».

Участь у заході взяли: спеціалісти служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради, начальник РС №1 ДУ «Центр пробації в Одеській області», працівник Великомихайлівського бюро правової допомоги та головний спеціаліст відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської селищної ради.

Під час засідання фахівці говорили про консолідацію сил в боротьбі з торгівлею людьми та інформування жителів Великомихайлівської територіальної громади про наявні компетентні органи, куди можна звернутися та отримати допомогу.