Дата: 27.07.2022 15:17

27.07.2022 року в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету по таким питанням:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про внесення змін до Програми «Безпечна Великомихайлівщина» на 2021 – 2022 роки.
  4. Про погодження розміщення  тимчасової  споруди для здійснення підприємницької діяльності
  5. Про надання дозволу на встановлення рекламного засобу.
  6. Про внесення змін в рішення Великомихайлівської селищної ради «Про присвоєння поштових адрес новозбудованим об’єктам нерухомого майна – житловим будинкам по
  7. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам
  8. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.