Дата: 15.07.2022 11:25

Фото без опису15.07.2022 року в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету по таким питанням:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про внесення змін до Програми  «Програми підтримки місцевого самоврядування Великомихайлівської селищної ради на 2021 – 2024 роки».
  4. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021–2024 роки.
  5. Про погодження розміщення групи тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності ФОП Поліщук В.С.
  6. Про надання дозволу  ФОП Скридоненко Миколі Миколайовичу на встановлення рекламного засобу.
  7. Про визначення місць поховання захисників і захисниць України.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам.
  9. Про надання соціальної послуги догляд вдома особам з інвалідністю 2 групи Великомихайлівської ТГ.
  10.  Про заміну соціального робітника особам похилого віку Великомихайлівської ТГ.
  11. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  12. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2022 – 2024 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».
  13. Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна між малолітніми дітьми з тимчасовим призначенням законного представника інтересів одного з малолітніх дітей.
  14. Про надання дозволу на дарування житлового будинку, в якому зареєстровані діти .
  15. Про надання дозволу  на вчинення правочину щодо нерухомого майна.