Що таке безоплатна правова допомога в Україні?

Дата: 08.07.2022 15:33

Фото без опису?Що таке безоплатна правова допомога в Україні?

?Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу?

?Як отримати безоплатну правову допомогу від час воєнного стану?

На такі та інші питання що стосуються роботи системи безоплатної правової допомоги мали можливість отримати відповідь суб’єкти пробації.

Юристка Великомихайлівського бюро правової допомоги Аліна ПОСТОВА розповіла присутнім про систему БПД, а також наголосила на можливостях отримати допомогу дистанційно. Крім того висвітлила питання щодо категорії осіб, які мають право на безплатну правову допомогу, можливості отримання ними первинної та вторинної правової допомоги, а також розказала про порядок розгляду звернень, що надходять до бюро.

Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали з інформацією про систему БПД та запрошення для отримання правових консультації у Великомихайлівському бюро правової допомоги за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2 б. тел.: 04859 40300; 04583 503 66