Санітарний стан свердловин по Великомихайлівській громаді.

Дата: 08.07.2022 14:12

Фото без опису  З метою забезпечення  населення якісною та безпечною питною водою, що відповідає вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10 « Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» запроваджено проведення відомчого лабораторного контролю води питної з свердловин, що знаходяться на території Великомихайлівської ОТГ, та обслуговуються КП «Злагода».

Було взято проби  з  свердловин.  За результатами перевірки, вода в свердловинах відповідає нормам та вимогам  ДСанПІН 2.2.4-171-10 « Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

В подальшому,  на період другої половини року,  буде продовжено взяття  проб питної води для аналізів ( згідно затвердженого графіку).