Засідання робочої групи

Дата: 14.06.2022 12:02

Фото без опису13.06.2022 року в приміщені селищної ради відбулося засідання робочої групи  для  забезпечення  належного рівня  надходжень  податків  до місцевого  бюджету  Великомихайлівської селищної ради.

На засіданні розглядався лист  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ  ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ  УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС  В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 19.05.2022 р. №5453/5/15-32-04-06-05, щодо відновлення  проведення засідання робочих груп щодо  втрат бюджету по сплаті  за землю.  Відповідно до листа  Дмитро  ГОЛІЧЕНКО (Великомихайлівської  ДЛІГУДПС в Одеській області) виступив з пропозицією щодо проведення аналізу сплати  податку на доходи від фізичних та юридичних осіб та подання одноосібниками податкових декларацій за 2021 рік, сплати єдиного податку, та запропонував провести  моніторинг нерухомого майна юридичних осіб ( будівель та споруд) і відновити роботу щодо аналізу використання найманих працівників.  Пропозиція була підтримана.