«Здавайте кров, нехай в світі пульсує життя».

Дата: 14.06.2022 09:58

Фото без описуВажливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу - порятунок людських життів.
Всесвітній День донора крові - досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня.

Вітаємо  всіх донорів: спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини - найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині…