Подароване свято

Дата: 06.06.2022 11:47

Фото без опису04 червня 2022 року з приємною місією до Великомихайлівської громади  завітали представники гуманітарного штабу "Одеса як вона є" та Благодійного фонду "Пліч-о-пліч" аби провести цікавий захід для діточок. Дійство відбувалося на центральній площі селища з веселими конкурсами-забавами, кумедними фокусами, загадками, танцями.

Веселі посмішки, гарні, позитивні емоції дітей та дорослих були кращим доказом вдалого заходу.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

При кінці веселого свята кожній дитині було вручено дуже гарні цінні подарунки, а у відповідь отримано щирі посмішки та сяючі очі малечі.

Дякуємо організаторам за цікавий захід, за те, що в такий не легкий для усіх нас час знаходите  можливості, аби підтримати молоде покоління, даруєте відчуття щасті й радості дітям та дорослим. Ваша робота дуже важлива! Успіхів в подальшій роботі!!!