Весняно – літній пожежонебезпечний період 2022 року

Дата: 02.06.2022 14:14

На виконання Комплексного плану дій органів виконавчої влади щодо  захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно – літній пожежонебезпечний період 2022 року та з метою запобігання виникнення пожеж в природних екосистемах протягом пожежонебезпечного періоду:

-   ввести тимчасові обмеження доступу громадян та заборонити в’їзд транспортних засобів до лісових масивів та територій природних зон, об’єктів природного заповідного фонду та у разі високого рівня виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок високої температури повітря,  розглянути питання щодо перенесення відкриття полювання на період високої та надзвичайно  високої пожежної, техногенної безпеки;

- заборонити спалювання стерні, соломи, після жнивних залишків, в межах проходження ліній електропередачі, сільськогосподарських угідь, смуг відчуження автомобільних доріг і залізниці, що межують з лісовими насадженнями та сільгоспугіддями, а також сухого листя та рослинності у межах населених пунктів.