1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 15:18

Фото без описуДитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

З нагоди свята  на Центральній площі селища для нашої малечі було безліч розваг.  Можливо було позмагатися в тенісі та з дорослими пограти в шашки. Намалювати малюнки, потанцювати під веселу музику, позмагатися в різних іграх,  виготовити з надувних кульок різні іграшки, а  також  виготовити листівки воїнам ЗСУ.

Зі святом вас, дорогі діти! Здоров’я, миру і злагоди вашим родинам! Віримо, що кожен з вас знайде своє покликання у житті: той шлях, під час проходження якого і батьки, і рідна країна будуть піклуватися про вас і пишатися вами!