Дата: 27.05.2022 15:32

Фото без опису27.05.2022 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету по питанням:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2022рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1955-VIII від 23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної  громади  Роздільнянського району Одеської області на 2022р».
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки».
  4. Про внесення змін до Програми «Безпечна Великомихайлівщина» на 2021-2022роки.
  5. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка відділу прикордонної служби «Велика Михайлівка» Подільського прикордонного загону» на 2022рік.
  6. Про передачу матеріальних цінностей на потреби територіальної оборони.
  7. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам Роздільнянського району, Одеської області.
  8. Про втрату статусу  дитини-сироти малолітньою.
  9. Про зняття з обліку та догляду вдома особи похилого.
  10. Про виділення коштів  для надання  матеріальної допомоги       малозабезпеченим верстам населення.