Шановні мешканці селища Велика Михайлівка!

Дата: 23.05.2022 14:24

Адміністрація КП»ЗЛАГОДА» звертається до вас з проханням раціонально та економно використовувати воду що подається централізованим водогоном в селищі.

В ситуації, що склалася нещодавно, половина селища не могла повноцінно користуватися водою з причин виходу з ладу насоса на свердловині. Отримати новий насос та провести його заміну так швидко, як того хотілося, ми не змогли. Причиною слугувало те, що заводи де виготовляють насоси  та склади де вони зберігаються знаходяться на тих територіях, де йдуть інтенсивні бойові дії. Єдиний вихід  придбати імпортований агрегат. А це і великі кошти, і багато часу. Логістичні ланцюги в країні зараз порушені, пального катастрофічно не вистачає.

Тому звертаємось до вас, і ще раз просимо використовувати воду економно, щоб не навантажувати  насоси, а цим самим продовжити їх роботу. Подбайте не тільки про себе, а й про своїх сусідів.

Дякуємо за порозуміння та терпіння.