Шановні жителі громади!

Дата: 13.05.2022 16:19

Фото без описуЩиро вітаємо вас з чудовим родинним святом – Міжнародним днем сім’ї!

Кожна людина пов'язує своє щастя перш за все з сім'єю, де тебе люблять, завжди зрозуміють і підтримають у важку хвилину. У родині ми знаходимо радість батьківства і материнства, відчуття міцного тилу і бажання допомагати близьким, набираємося досвіду і життєвої мудрості у старших поколінь. Саме рідні люди дарують нам відчуття впевненості в собі та натхнення на досягнення і перемоги.

Від щирого серця бажаємо кожній родині добра і спокою, миру і розуміння, здоров'я і благополуччя, душевного багатства і злагоди. Всім бабусям і дідусям, мамам і татам, дітям і онукам – доброго ставлення один до одного, любові й теплоти сімейного вогнища. Нехай буде радісним, щасливим ваше життя, нехай завжди поруч будуть близькі люди та у кожній домівці лунає дитячий сміх!