Інформування приватних господарств щодо проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючими установками.

Дата: 13.05.2022 14:41

Фото без описуНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 26 квітня 2022 року  прийняла постанову №396 «Про особливості визначення обсягу та проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючи ми установками приватних домогосподарств під час дії в Україні воєнного стану».  Постановою врегульовані питання оплати за придбання електричну енергію вироблену генеруючи ми установками приватних домогосподарств, яку здійснює постачальник універсальних послуг, та повинен забезпечити:

• мінімальний гарантований розмір оплати;
  • здійснювати оплату за придбану електричну енергію;
  • здійснювати розрахунок в  повному обсязі;
  • починаючи з першого дня, після спливу 60 денного строку після припинення або скасування воєнного стану.

З постановою ви можете ознайомитися за посиланням:https://rada.info/upload/users_files/04379367/fac4214fd55b2dac0cfdb3c5fb91c721.pdf