Шановні мешканці громади!

Дата: 13.05.2022 12:33

Фото без описуКП «ЗЛАГОДА» звертається до вас с проханням щодо раціонального використання води!

У зв’язку з відсутністю упродовж  великого терміну дощів у селищі проводиться масовий полив присадибних ділянок. Відповідно тиск у водогоні зменшується і деякі абоненти не можуть отримати воду в достатній кількості.

На даний час  всі свердловини селища  запущені в дію, всі контрольні крани відкриті. Тиск у водогоні нормалізований. Збільшити тиск ми не можемо, бо  зважаючи на стан нашого водогону, будемо мати прориви в великій кількості.

Селищна рада звертається до вас з проханням  якомога раціональніше використовувати воду для поливу, щоб дати змогу іншим отримати всі відповідні послуги з водопостачання. Подбайте про своїх сусідів, а не тільки про себе, згуртуйтеся, з розумінням поставтесь до  сьогоденного становища!