Деякі українці можуть отримати ще 2200 грн. – як виплачують допомогу.

Дата: 12.05.2022 15:12

Фото без описуКожну заявку розглядатимуть індивідуально та перевагу віддадуть декільком категоріям українців.

Отримувати допомогу можливо три місяці.

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати грошову допомогу від Норвезької ради у справах біженців (NRC) у розмірі 2200 грн.

Про це повідомляє пресслужба гуманітарної організації.

Отримати гроші можна через месенджер WhatsApp і нікуди додатково звертатися не потрібно.

На допомогу можуть претендувати:

• внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;

• громадяни України, які проживають у районах, що постраждали внаслідок бойових дій.

Проте врахуйте, що у NRC віддають перевагу найуразливішим категоріям громадян, і кожна заявка розглядається індивідуально.

Ще один нюанс – допомогу можуть отримати лише ті, хто не отримував її від ООН чи інших іноземних організацій, але виплати для ВПО від України не рахуються.

Скільки можна одержати?

Учасники програми отримуватимуть по 2200 грн. на кожного члена сім'ї протягом трьох місяців.

Для реєстрації потрібно мати на смартфоні месенджер WhatsApp та додати до контактів номер 0800609844.

На нього потрібно відправити смс з текстом "NRC" і чекати на подальші інструкції для реєстрації.

Заявку розглянуть протягом 10 днів і до того ж месенджера надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. Врахуйте, що гроші прийдуть лише через місяць після реєстрації.