Працюємо за планом!

Дата: 05.05.2022 15:47

Фото без опису05.05.2022 року  КП «ЗЛАГОДА» розпочато роботи з ремонту водогону по вул. Чехова у смт Велика Михайлівка.

Водогін  по цій вулиці збудований ще у 70-х роках минулого сторіччя    перебуває у жахливому стані та потребує якомога швидшої заміни, у зв’язку з тим, що сталева труба проіржавіла та в багатьох місцях  відбуваються прориви.

Аби жителі нашого селища завжди були забезпечені водою селищною радою  були виділенні кошти на придбання необхідного обладнання та матеріалів для проведення ремонту водогону.

Фахівцями  КП «Злагода»  проводяться  ремонтні роботи   по  заміни  труби на більш якісну та модернізовану, також будуть  підключені  до водогону кожен  мешканець(абонент)  вулиці Чехова з урахуванням заміни  на якісні та більш сучасні труби та крани.

Робимо все для того, щоб залишатися з вами 24/7!