Дата: 04.05.2022 16:28

Фото без описуЯк отримату соцдопомогу, якщо ви постраждали від війни? Дізнайтеся на порталі єДопомога

З початку повномасштабного вторгнення Росії понад 11 млн українців були змушені переселитися в безпечніші місця. Ховаючись від ракет, обстрілів та дій російських окупантів.

Держава продовжує платити пенсії, стипендії, інші соцвиплати. А також запускає нові програми для підтримки українців під час війни.

Спільно з Міністерство соціальної політики України зібрали на порталі усю важливу інформацію про всі види допомоги для ВПО ???? https://edopomoga.gov.ua/

А саме:

?комплексну послугу для ВПО,

?негайну фінансову допомогу жителям щойно звільнених територій та евакуйованим, а також тимчасове проживання,

?виплати українцям, що проживають на тимчасово окупованих територіях,

?реєстрацію пошкодженого та зруйнованого майна для подальших компенсацій,

?міжнародну допомогу.

Комплексна послуга для ВПО вже доступна в Дії, а інші зовсім скоро стануть доступними для переселенців.

Стежте за нашими соцмережами, щоб бути в курсі цифровізації, та розповідайте про єДопомогу тим, хто її зараз потребує.

Для кожного українця від держави є допомога та є підтримка????????

єДопомога