Спільні зусилля – для успішного розвитку громади!

Дата: 03.05.2022 16:40

Великомихайлівська селищна рада інформує.  Протягом тижня  було вирішено ряд важливих питань: проводилися засідання комісій, виконком, розглядалися  нагальні питання, які потребують першочергові відповіді та рішення.

Наша громада продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб, які вимушені залишати свої домівки у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, які  будь – який момент можуть звернутися до :

• відділу соціальної допомоги де будуть забезпечені тимчасовим  житлом, речами першої необхідністю та продуктовими наборами;
  • КНП «Багатопрофільна БЛ» -  надана невідкладна медична допомога та забезпечені всіма необхідними медикаментами;
  • відділу надання адміністративних послуг для реєстрування та отримання довідки ВПО для подальшої виплати грошової допомоги.

Комунальним підприємством «Злагода» разом з працівниками ЖКГ селищної ради  було прибрано сміття та привезено пісок до всіх кладовищ громади.

Селищна рада отримала посівний матеріал картоплі Еstrella, було розвезено по старостинським округам та роздано сім’ям для подальшого вирощування.

Працюємо далі – рухаємося вперед!

Все буде Україна!