Шановна громадо!

Дата: 22.04.2022 10:21

Фото без опису24 квітня одна з найважливіших подій в церковному календарі - Великдень

Прийміть щиросердні вітання з Великоднем – воістину величним днем урочистості Життя і Любові! Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут.

Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.
       Нехай Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов’ю та додадуть натхнення і сил для продовження вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову нашої рідної України. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу.

Бажаємо, щоб ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!    Воістину Воскрес!