Весняно - польові роботи.

Дата: 11.04.2022 16:53

Весняно-польові роботи у 2022 році безумовно найскладніші за всю історію незалежності України. Через ряд причин більшість аграріїв не встигла сформувати необхідний запас пального, мінеральних добрив, та інших видів матеріально-технічного забезпечення. Не зважаючи на військовий стан в України аграрії громади продовжують  весняно - польові роботи для майбутнього забезпечення регіону.

Станом на 11 квітня 2022 року засіяно та підживлено мінеральними добривами більше 50 відсотків від  запланованої площі посівів також проводяться  роботи  з підготовки ґрунту  під посіви технічних культур та кукурудзи.

Перед сільгоспвиробниками громади  поставлено завдання щодо розширення посівних площ гречки, що дасть змогу забезпечити стабільний обсяг виробництва гречки для внутрішнього споживання ринку.

На сьогодні компанія «Байєр» надає гуманітарну допомогу ФГ (СФГ)  у вигляді насіння кукурудзи та сої  за умови що банк землі не більше ніж 500 га, але не більше ніж 100 посівних одиниць на господарство.